18.7.2018

Práce v Německu

Přemýšlíš, že by si chtěl vydělávat pěkné peníze, ale u nás se ti to nedaří? Umíš Německy? Hledáš dobře placené práce v Německu? Tak čti dál! Německo je sousedem České republiky, takže se nabízí jako dobrá varianta, pro všechny, kteří chtějí zkusit pracovat v zahraničí, ale potřebují cítit blízkost domova. Motivací ti mohou být nejen vysoké příjmy. Během sezony, na kterou máš zařízené ubytování a také stravu si můžeš vydělat až třikrát tolik, jako na stejné pozici v česku. 

Práce v Německu

Kdy začíná sezóna a délka programu

Německo není závislé na pracovní sezóně. Pokud chceš pracovat Německu, můžeš zde zůstat jen pár měsíců nebo třeba celý rok. Výhodou je, že když budeš v Německu pracovat dostatečně dlouho, můžeš získat nárok na německý důchod. 

Nabízené práce v Německu a jazyk

Našimi partnery jsou krásné luxusní, ale i krásné rodinné hotely.  Do těchto hotelů hledáme nejčastěji zaměstnance na pozice:

Kuchař
Číšník
Pokojská

Občas se stane, že se k nám dostane nabídka práce pro kosmetičky, maséra, cukrářky a jiné. Tyto specifické pozice najdeš v sekci ostatní.

Všechny námi nabízené pozice z Německa najdeš zde

JAZYK: Na pozici číšník a kuchař se určitě neobejdeš bez komunikativní úrovně němčiny, na ostatních pozicích bude němčina tvou výhodou. 

Volný čas

Snažíme se o to, aby sis volný čas po práci co nejvíce užil a práce v Německu pro tebe jednou byla skvělou vzpomínkou. Proto nabízíme práce hlavně z turistických center Německa, kde se určitě nudit nebude a poznáš, že Německo je ve skutečnosti velmi krásná země. 

Výdělky

Výdělky jsou v Německu vyšší než u nás. Vždy záleží na konkrétní nabídce, ale průměrně si v čistém vyděláš měsíčně takto:

Práce v Německu

U nás máš vždy ubytování i stravu zařízenou a zdarma. Výdělky jsou v čistém a už z nich nic neodvádíš.

Pracovní doba je 5 – 6 dní v týdnu po 8-9 hodinách. O tvé pracovní době se včas dozvíš.

Doprava do zaměstnání

Německo je náš soused a tak můžeš využít buď vlastní automobil, nebo vlak/autobus. Náklady si hradíš sám. S naplánováním trasy ti ale rádi pomůžeme. Ubytování máš zařízené přímo v hotelu nebo v sousedství.

Reference našich pracovníků

„Díky této agentuře jsem získala práci v Rakousku s velice slušným platem, skvěým přístupem zaměstnavatelů a celé rodiny, nová přátelství a především a hlavně důležité zkušenosti pro pozici kuchařky. 
Musím říct, že jsem byla mile překvapena přístupem agentury a konkrétně slečny Katky, která se po celou dobu starala / stará, jak se mi daří a jestli je vše v pořádku. Každá sms či hovor ze strany agentury mi dělá obrovskou radost a přesvědčila mě o názoru, že ne všechny agentury fungují jenom na tom jak nejsnadněji vyždímat z člověka peníze, ale že spokojenost jejich klientů je opravdu zajímá.
Nutno podotknout, že tato agentura nefunguje na principu placení velkých poplatků před zahájením hledání pracovního místa, ale co vím, tak agentura si vyhledává zaměstnavatele sama, a potom zájemcům pracovní místa posílá emailem a zájemce si tak může vybírat z více míst a pozic. 
Tímto Vám převelice děkuji za zprostředkování práce a hlavně za Váš přístup a už nyní se těším na letní sezonu a další spolupráci. Víc takových firem jako jste Vy! Práce v Německu 

Lucie

„Oceňuji hlavně skvělý přístup a rychlou komunikaci. Člověk může mít opravdu důvěru, když se vydá do světa, že se může na agenturu vždy obrátit! Díky Sun Agency jsem získala super práci na Mallorce, kde jsem zažila asi nejlepší léto svého života. Mockát děkuji a všude vás ráda doporučím!! Práce v Německu

Markéta 

Fotogalerie

Cena programu

Cena programu je 2990 Kč.

Tuto částku platíš až po získání veškerých informací o volném pracovním místě, popř. po pohovoru s hotelem. V případě, že během zkušební doby v práci z jakéhokoliv důvodu skončíš, bude ti poplatek vrácen. S pracovníky se snažíme jednat férově!

Cena zahrnuje:
Netřeba se nějak složitě rozepisovat, co je obsahem ceny programu. Snažíme se vždy dělat pro naše zájemce o práci maximum. Doprovázíme tě na cestě za nalezením skvělé práce a jsme ti nablízku i tehdy, kdy už práci máš. Jako bonus se můžeš těšit na malý dárek, který máme pro všechny účastníky připravený. 🙂

Jak se přihlásit?

Přemýšlíš tedy, že bys do toho šel taky? Zkus to a nezávazně se u nás registruj do programu a neboj se pozvat i své kamarády. 
Nezávazná registrace
 

Pokud chceš reagovat na nějakou konkrétní nabídku práce v Německu, v sekci Volné pozice najdi tu svou a reaguj, zařadíme tě mezi ostatní uchazeče a třeba se štěstí usměje zrovna na tebe
Volné pozice