16.2.2018 kacenka mathova

Práce v Itálii

Přemýšlíš, že tohle léto chceš zažít úplně jinak? Zajímá tě práce v Itálii? Co takhle vyrazit s námi do Itálie nebo Sardinii?!
Už nyní, začátkem nového roku nabíráme první tváře, které se v létě budou slunit na některé z italských pláží. Z Itálie pro tebe opět vybíráme pozice z hotelnictví, můžeš jet sám nebo ve více lidech, nabídku jsme pro vás připravili pestrou. Je třeba počítat s tím, že práce je přes letní prázdniny hodně, ale na začátku i konci sezóny budeš mít více prostoru poznat okolí a užít si volný čas. Našimi partnery jsou malé i velké hotely jak na pobřeží Itálie, tak i na pevnině. Pokud hovoříš italsky, je to pro tebe obrovská výhoda, ale samozřejmě počítáme s tím, že mnozí z vás využívají hlavně angličtinu nebo němčinu a tak jsme pečlivě vybrali i takové pozice, na které se už nyní můžeš hlásit..

Práce v Itálii

Kdy začíná sezóna a délka programu

Letní sezóna v Itálii začíná přibližně v dubnu a trvá do září/října. Nabídky jsou ale velmi individuální a některé nástupy máme již v březnu, proto doporučíme určitě sledovat naše volné pozice, které pravidelně aktualizujeme. Délka programu je 2 a více měsíců. Nábory jsou už od ledna.

Nabízené práce v Itálii a jazyk

Nejčastěji nabízenými pozicemi je:
Kuchař
Číšník
Pokojská

Občas se můžeš setkat také s nabídkou instruktora lyží, kosmetičky, maséra, cukrářky a jiné. Tyto specifické pozice najdeš v sekci ostatní.

Všechny aktuální práce z Itálie najdeš zde

JAZYK: Pro práci v Itálii využiješ znalosti angličtiny a němčiny. Italština bude tvou velkou výhodou, ale nějak to bez ní zvládneme.

Volný čas

Sbíhají se ti sliny při představě obrovského kopce pravé italské zmrzliny? A co teprve italská pizza, těstoviny, italské víno a mozzarela? Těmito všemi dobrotami budeš po dobu pobytu obklopen.
Spolupracujeme s hotely v turistických oblastech, ve svém volnu si tak budeš moci užívat slunce, moře, pláže a pravou italskou atmosféru u šálku esspresa.

Výdělky

Výdělky jsou napříč italským kontinentem rozdílné, v tabulce uvádíme průměr. Vždy ale záleží na konkrétní nabídce, o které se včas dozvíš.

U nás máš vždy ubytování i stravu zařízenou a zdarma. Výdělky jsou v čistém a už z nich nic neodvádíš.
Pracovní doba je na většině našich pozic 6 dní v týdnu po 8-9 hodinách. O tvé pracovní době se také včas dozvíš. Je třeba počítat s tím, že o hlavní sezónu se pracuje více.

Doprava do zaměstnání

Do Itálie se dostaneš letecky, rádi ti poradíme s vyhledáním té nejlepší letenky. Ti odvážnější mohou jet vlastním autem. Dopravu si hradíš sám. Ubytování je zařízené v hotelu nebo v sousedství.

Pokud tě zajímá práce v Itálii a chceš vědět více, tak hezky napsaný článek najdeš na stránkách www.nazkusenou.cz.

Reference našich pracovníků

“Díky této agentuře jsem získala práci v Rakousku s velice slušným platem, skvěým přístupem zaměstnavatelů a celé rodiny, nová přátelství a především a hlavně důležité zkušenosti pro pozici kuchařky. 
Musím říct, že jsem byla mile překvapena přístupem agentury a konkrétně slečny Katky, která se po celou dobu starala / stará, jak se mi daří a jestli je vše v pořádku. Každá sms či hovor ze strany agentury mi dělá obrovskou radost a přesvědčila mě o názoru, že ne všechny agentury fungují jenom na tom jak nejsnadněji vyždímat z člověka peníze, ale že spokojenost jejich klientů je opravdu zajímá.
Nutno podotknout, že tato agentura nefunguje na principu placení velkých poplatků před zahájením hledání pracovního místa, ale co vím, tak agentura si vyhledává zaměstnavatele sama, a potom zájemcům pracovní místa posílá emailem a zájemce si tak může vybírat z více míst a pozic. 
Tímto Vám převelice děkuji za zprostředkování práce a hlavně za Váš přístup a už nyní se těším na letní sezonu a další spolupráci. Víc takových firem jako jste Vy!  

Lucie

“Oceňuji hlavně skvělý přístup a rychlou komunikaci. Člověk může mít opravdu důvěru, když se vydá do světa, že se může na agenturu vždy obrátit! Díky Sun Agency jsem získala super práci na Mallorce, kde jsem zažila asi nejlepší léto svého života. Mockát děkuji a všude vás ráda doporučím!! 

Markéta 

Fotogalerie

Cena programu

Cena programu je 4990 Kč.
Tuto částku platíš až po získání veškerých informací o volném pracovním místě, popř. po pohovoru se zaměstnavatelem.

Cena zahrnuje:
Netřeba se nějak složitě rozepisovat, co je obsahem ceny programu. Snažíme se vždy dělat pro naše zájemce o práci maximum. Doprovázíme tě na cestě za nalezením skvělé práce a jsme ti nablízku i tehdy, kdy už práci máš.

Jak se přihlásit?

Přemýšlíš tedy, že bys do toho šel taky? Zkus to a nezávazně se u nás registruj do programu a neboj se pozvat i své kamarády. 
Nezávazná registrace
 

Pokud chceš reagovat na nějakou konkrétní nabídku práce v Itálii, v sekci Volné pozice najdi tu svou a reaguj, zařadíme tě mezi ostatní uchazeče a třeba se štěstí usměje zrovna na tebe
Volné pozice