17.3.2019 enkias

Práce v Řecku

Ahoj :-), přemýšlíš, že chceš toto léto zažít něco nového? Pokud tě hledáš práci v Řecku, si tady správně. Naše agentura vyhledává pracovníky do Řeckých hotelů, kteří budou nejen pracovat v zahraničí, zdokonalí si svůj jazyk, ale také si užijí krásu Řeckých pláží a sluníčka.  Jako je naším zvykem z Řecka pro tebe vybíráme pozice z hotelnictví. Jako vždy můžeš jet sám nebo ve více lidech, nabídku jsme pro vás připravili pestrou. Je třeba počítat s tím, že práce je přes letní prázdniny hodně, ale na začátku i konci sezóny budeš mít více prostoru poznat okolí a užít si volný čas. Našimi partnery jsou malé i velké hotely, které najdeš na jónských ostrovech, egejských ostrovech nebo třeba na Krétě. Jediné co budeš potřeboval je alespoň základní znalost angličtiny a chuť pracovat. 

Práce v Řecku

Kdy začíná sezóna a délka programu

Letní sezóna v Řecku začíná přibližně v dubnu a trvá do září/října. Nemusíš mít ale strach, do Řecka s námi můžeš vycestovat po celý rok. Pro ty z váš, kteří hledají práci pouze na kratší domu máme super zprávu.  Délka programu je jeden a více měsíců. 🙂

Nabízené práce v Řecku a jazyk

Hledáme pomocníky do hotelů. Nejčastěji budeš pracovat jako pomocná síla v kuchyni, jako pokojská nebo animátor. Ty šikovnější z Vás mohou pracovat jako barman nebo barmanka, recepční nebo jako hlavní kuchař k krásné restauraci.

Všechny aktuální práce z Řecka najdeš tady

Protože do Řecka vyjíždí hodně mladých studentů, kteří si chtějí užít léto a třeba jen získat nějakou praxi, připravili jsem také pro tebe velice zajímavou stáž. Na této stáži je zajímavé třeba i to, že máš proplacenou letenku. Podívat se můžeš tady.

JAZYK: Pro práci v Řecku využiješ hlavně znalosti angličtiny. 

Volný čas

Hmm, co takhle dělat v létě u moře…? Doplňte si sami, nám se hlavou už teď točí mnoho nápadů. Co víme určitě je, že o zábavu nouze nebude. Na každém rohu potkáte obrovské trhy s mořskými plody i drobné prodejce s čerstvým ovocem a zeleninou. O času stráveném na slunné písčité pláži ani nemluvě. Pláže jsou plné přes den i večer, kdy se turisté schází a hrají nejrůznější míčové hry. A co dělat v noci? Za doprovodu sangrie si můžete zatančit třeba typický tanec Sirtaki s místními Řeky a s úsměvem na rtech se těšit na to, co přinese další den.

Výdělky

Výdělky jsou napříč Řeckem rozdílné. Vždy ale záleží na konkrétní nabídce, o které se včas dozvíš. Zatím se můžeš podívat na volné pozice, kde je plat vždy uveden.

Výhodou je, že nás máš vždy ubytování i stravu zařízenou a zdarma. Výdělky jsou v čistém a už z nich nic neodvádíš.
Pracovní doba je na většině našich pozic 6 dní v týdnu po 8-9 hodinách. O tvé pracovní době se také včas dozvíš. Je třeba počítat s tím, že o hlavní sezónu se pracuje více.

Doprava do zaměstnání

Do Řecka se dostaneš letecky, rádi ti poradíme s vyhledáním té nejlepší letenky. Dopravu si hradíš sám. Ubytování je zařízené v hotelu nebo v sousedství.

Pokud tě zajímá práce v Řecku a chceš vědět více, tak hezky napsaný článek najdeš na stránkách www.nazkusenou.cz.

Reference našich pracovníků

“Díky této agentuře jsem získala práci v Rakousku s velice slušným platem, skvěým přístupem zaměstnavatelů a celé rodiny, nová přátelství a především a hlavně důležité zkušenosti pro pozici kuchařky. 
Musím říct, že jsem byla mile překvapena přístupem agentury a konkrétně slečny Katky, která se po celou dobu starala / stará, jak se mi daří a jestli je vše v pořádku. Každá sms či hovor ze strany agentury mi dělá obrovskou radost a přesvědčila mě o názoru, že ne všechny agentury fungují jenom na tom jak nejsnadněji vyždímat z člověka peníze, ale že spokojenost jejich klientů je opravdu zajímá.
Nutno podotknout, že tato agentura nefunguje na principu placení velkých poplatků před zahájením hledání pracovního místa, ale co vím, tak agentura si vyhledává zaměstnavatele sama, a potom zájemcům pracovní místa posílá emailem a zájemce si tak může vybírat z více míst a pozic. 
Tímto Vám převelice děkuji za zprostředkování práce a hlavně za Váš přístup a už nyní se těším na letní sezonu a další spolupráci. Víc takových firem jako jste Vy!  

Lucie

“Oceňuji hlavně skvělý přístup a rychlou komunikaci. Člověk může mít opravdu důvěru, když se vydá do světa, že se může na agenturu vždy obrátit! Díky Sun Agency jsem získala super práci na Mallorce, kde jsem zažila asi nejlepší léto svého života. Mockát děkuji a všude vás ráda doporučím!! 

Markéta 

Fotogalerie

Cena programu

Cena programu je 4990 Kč.
Tuto částku platíš až po získání veškerých informací o volném pracovním místě, popř. po pohovoru se zaměstnavatelem.

Cena zahrnuje:
Netřeba se nějak složitě rozepisovat, co je obsahem ceny programu. Snažíme se vždy dělat pro naše zájemce o práci maximum. Doprovázíme tě na cestě za nalezením skvělé práce a jsme ti nablízku i tehdy, kdy už práci máš.

Jak se přihlásit?

Přemýšlíš tedy, že bys do toho šel taky? Zkus to a nezávazně se u nás registruj do programu a neboj se pozvat i své kamarády. 
Nezávazná registrace
 

Pokud chceš reagovat na nějakou konkrétní nabídku práce v Itálii, v sekci Volné pozice najdi tu svou a reaguj, zařadíme tě mezi ostatní uchazeče a třeba se štěstí usměje zrovna na tebe
Volné pozice