16.2.2018 enkias

Práce ve Španělsku

Zajímá tě práce ve Španělsku? Je tvým snem prožít prázdniny na španělském pobřeží, nebo třeba strávit léto na úžasném ostrově Mallorca? S námi se nemusíš bát, vše máš totiž zařízené. Stačí si jen vybrat pracovní nabídku, která ti padne nejlépe. A že nechceš jet sám? Vůbec nevadí! Letos jsme pro tebe připravili a pečlivě vybrali pozice a destinace, do kterých můžeš vyrazit ve dvou i více lidech. Mrkni na volné nabídky a dej nám o sobě vědět.

Práce ve Španělsku

Kdy začíná sezóna a délka programu

Sezóna ve Španělsku a na Mallorce začíná přibližně v květnu a končí na přelomu září/říjen. Největší šanci mají ti, kteří mohou odpracovat celou letní sezónu. Délka programu je tedy 4-6 měsíců. Hlásit se můžeš již začátkem nového roku.

Nabízené práce ve Španělsku a jazyk

Nejčastěji nabízenými pozicemi ve Španělsku je:

Kuchař
Číšník
Pokojská

Všechny aktuální pozice ze Španělska a práce na Mallorce najdeš zde

JAZYK: Pro práci ve Španělsku využiješ znalosti angličtiny a němčiny, popř. španělštiny. Na Mallorce ti postačí v sezóně pouze angličtina nebo němčina. Ostrov je v sezóně plný turistů a na originálního španěla zde narazíš jen zřídka.

Volný čas

Hmm, co takhle dělat v létě u moře…? Doplňte si sami, nám se hlavou už teď točí mnoho nápadů. Co víme určitě je, že o zábavu nouze nebude.
Znáte třeba typické španělské tapas? To je úžasné! A co třeba paella? Tu musí ochutnat každý, kdo jednou navštíví Španělsko. Na každém rohu potkáte obrovské trhy s mořskými plody i drobné prodejce s čerstvým ovocem a zeleninou. O času stráveném na slunné písčité pláži ani nemluvě. Pláže jsou plné přes den i večer, kdy se turisté schází a hrají nejrůznější míčové hry. A co dělat v noci? Za doprovodu sangrie si můžete zatančit třeba typický tanec bachata s místními španěli a s úsměvem na rtech se těšit na to, co přinese další den.

Výdělky

Výdělky ve Španělsku nejsou zrovna nejvyšší – co si budeme povídat. V přímořských destinacích je třeba vždy počítat s možnými přesčasy a i přesto z vás a konci sezóny milionáři nebudou. Co si ale určitě odvezete, jsou nové zážitky, zlepšení se v jazyce, nekonečná přátelství, opálená pokožka, pozitivní naplnění a životní období, na které už nikdy nezapomenete…

Práce ve Španělsku

U nás máš vždy ubytování i stravu zařízenou a zdarma. Výdělky jsou v čistém a už z nich nic neodvádíš.

Pracovní doba je 5 – 6 dní v týdnu po 8-9 hodinách. O tvé pracovní době se včas dozvíš.

Doprava do zaměstnání

Do Španělska i na Mallorcu se dostaneš letecky, rádi ti poradíme s vyhledáním té nejlepší letenky. Dopravu si hradíš sám. Ubytování je zařízené v hotelu nebo v těsném sousedství, v domech pro zaměstnance.

Reference našich pracovníků

“Díky této agentuře jsem získala práci v Rakousku s velice slušným platem, skvěým přístupem zaměstnavatelů a celé rodiny, nová přátelství a především a hlavně důležité zkušenosti pro pozici kuchařky. 
Musím říct, že jsem byla mile překvapena přístupem agentury a konkrétně slečny Katky, která se po celou dobu starala / stará, jak se mi daří a jestli je vše v pořádku. Každá sms či hovor ze strany agentury mi dělá obrovskou radost a přesvědčila mě o názoru, že ne všechny agentury fungují jenom na tom jak nejsnadněji vyždímat z člověka peníze, ale že spokojenost jejich klientů je opravdu zajímá.
Nutno podotknout, že tato agentura nefunguje na principu placení velkých poplatků před zahájením hledání pracovního místa, ale co vím, tak agentura si vyhledává zaměstnavatele sama, a potom zájemcům pracovní místa posílá emailem a zájemce si tak může vybírat z více míst a pozic. 
Tímto Vám převelice děkuji za zprostředkování práce a hlavně za Váš přístup a už nyní se těším na letní sezonu a další spolupráci. Víc takových firem jako jste Vy! Práce ve Španělsku 

Lucie

“Oceňuji hlavně skvělý přístup a rychlou komunikaci. Člověk může mít opravdu důvěru, když se vydá do světa, že se může na agenturu vždy obrátit! Díky Sun Agency jsem získala super práci na Mallorce, kde jsem zažila asi nejlepší léto svého života. Mockát děkuji a všude vás ráda doporučím!! Práce ve Španělsku

Markéta 

Fotogalerie

Cena programu

Cena programu je 4990 Kč.

Tuto částku platíš až po získání veškerých informací o volném pracovním místě, popř. po pohovoru s hotelem.

Cena zahrnuje:
Netřeba se nějak složitě rozepisovat, co je obsahem ceny programu Práce ve Španělsku. Snažíme se vždy dělat pro naše zájemce o práci maximum. Doprovázíme tě na cestě za nalezením skvělé práce a jsme ti nablízku i tehdy, kdy už práci máš.

Jak se přihlásit?

Přemýšlíš tedy, že bys do toho šel taky? Zkus to a nezávazně se u nás registruj do programu a neboj se pozvat i své kamarády. 
Nezávazná registrace
 

Pokud chceš reagovat na nějakou konkrétní nabídku práce ve Španělsku, v sekci Volné pozice najdi tu svou a reaguj. Zařadíme tě mezi ostatní uchazeče a třeba se štěstí usměje zrovna na tebe
Volné pozice