18.7.2018

Práce v Německu

Přemýšlíš o tom, že bys chtěl/a vydělávat pěkné peníze, ale u nás se ti to nedaří? Umíš německy? Hledáš dobře placené práce v Německu? Tak čti dál! Německo je největší sousedním státem České republiky, takže se nabízí jako dobrá varianta pro všechny, kteří chtějí zkusit pracovat v zahraničí a zároveň být blízko domova. Během sezóny si můžeš vydělat až třikrát tolik, jako na stejné pozici v Česku. 

Kdy začíná sezóna a délka programu

Německo jako turistická destinace přitahuje v posledních letech čím dál tím více návštěvníků, a tak i práce v pohostinství je dostatek po celý rok. Vliv sezónnosti zde není tak výrazný jako v přímořských oblastech nebo v Alpách, nejčastěji Ti tak nabídneme celoroční zaměstnání. Výhodou je, že když budeš v Německu pracovat dostatečně dlouho, můžeš získat nárok na německý důchod. 

Nabízené práce v Německu a jazyk

Spolupracujeme jak s luxusními hotely s vysokou kvalitou služeb, tak s menšími, rodinnými hotely a penziony s neformálnější atmosférou. Nejčastěji hledáme zaměstnance na pozice:

Kuchař
Číšník
Pokojská

Nabídky máme čas od času také pro recepční, maséry, kosmetičky a jiné. Tyto pozice najdeš v sekci ostatní.

Všechny námi nabízené pozice z Německa najdeš zde

JAZYK: Na pozici číšníka je vyžadována vysoká úroveň znalosti němčiny z důvodu denního kontaktu s hosty. V kuchyni nebo při úklidu si vystačíš s úrovní němčiny, která zajistí bezproblémovou komunikaci za provozu – porozumění pracovním pokynům.

Volný čas

Snažíme se o to, aby sis volný čas po práci co nejvíce užil/a a práce v Německu pro tebe jednou byla skvělou vzpomínkou. Proto nabízíme práce hlavně z turistických center Německa, kde se určitě nudit nebudeš a poznáš, že Německo je ve skutečnosti velmi krásná země, která nabízí nespočet možností vyžití.

Výdělky

Výdělky jsou v Německu vyšší než u nás. Vždy záleží na konkrétní nabídce, ale průměrně si v čistém vyděláš měsíčně takto:

Práce v Německu

Někteří zaměstnavatelé nabízí ubytování a stravu zdarma, jinde je ubytování za malý poplatek, podmínky se dozvíš u jednotlivých volných pozic.

Pracovní doba je 5 – 6 dní v týdnu po 8-9 hodinách.

Doprava do zaměstnání

Německo je náš soused a tak můžeš využít buď vlastní automobil, nebo vlak/autobus. Náklady na cestu si hradíš sám. S naplánováním trasy ti ale rádi pomůžeme. Ubytování máš zařízené přímo v hotelu nebo v sousedství.

Reference našich pracovníků

“Díky této agentuře jsem získala práci v Rakousku s velice slušným platem, skvěým přístupem zaměstnavatelů a celé rodiny, nová přátelství a především a hlavně důležité zkušenosti pro pozici kuchařky. 
Musím říct, že jsem byla mile překvapena přístupem agentury a konkrétně slečny Katky, která se po celou dobu starala / stará, jak se mi daří a jestli je vše v pořádku. Každá sms či hovor ze strany agentury mi dělá obrovskou radost a přesvědčila mě o názoru, že ne všechny agentury fungují jenom na tom jak nejsnadněji vyždímat z člověka peníze, ale že spokojenost jejich klientů je opravdu zajímá.
Nutno podotknout, že tato agentura nefunguje na principu placení velkých poplatků před zahájením hledání pracovního místa, ale co vím, tak agentura si vyhledává zaměstnavatele sama, a potom zájemcům pracovní místa posílá emailem a zájemce si tak může vybírat z více míst a pozic. 
Tímto Vám převelice děkuji za zprostředkování práce a hlavně za Váš přístup a už nyní se těším na letní sezonu a další spolupráci. Víc takových firem jako jste Vy! Práce v Německu 

Lucie

“Oceňuji hlavně skvělý přístup a rychlou komunikaci. Člověk může mít opravdu důvěru, když se vydá do světa, že se může na agenturu vždy obrátit! Díky Sun Agency jsem získala super práci na Mallorce, kde jsem zažila asi nejlepší léto svého života. Mockát děkuji a všude vás ráda doporučím!! Práce v Německu

Markéta 

Fotogalerie 

Cena programu

U nás je zprostředkování práce zcela zdarma.

Jak se přihlásit?

Přemýšlíš tedy, že bys do toho šel taky? Zkus to a nezávazně se u nás registruj do programu a neboj se pozvat i své kamarády. 
Nezávazná registrace
 

Pokud chceš reagovat na nějakou konkrétní nabídku práce v Německu, v sekci Volné pozice najdi tu svou a reaguj, zařadíme tě mezi ostatní uchazeče a třeba se štěstí usměje zrovna na tebe
Volné pozice

 

Zpět na začátek