7.1.2018

Práce v Rakousku

Láká Tě prožít zimu v zasněžených Alpách, zlepšit se v němčině a o volno si zalyžovat? Hledáš zajimavé práce v Rakousku? Tak to čti dál. Rakousko je sousedním státem České republiky, takže je to dobrá varianta pro ty, kteří chtějí zkusit práci v novém prostředí, ale cítit se blízko domova. Motivací ti mohou být nejen vysoké příjmy. Během sezony, na kterou máš zařízené ubytování a také stravu si můžeš vydělat až třikrát tolik, jako na stejné pozici v česku. Rakušané jsou navíc velice přátelští, takže na každém kroku narazíš na usměvavé a velice komunikativní lidi, kteří ti rádi se vším pomohou. Zážitky, které si z horského prostředí odvezeš, budou stát určitě za to.

Práce v Rakousku

Kdy začíná sezóna a délka programu

Hlavní lyžařská a pracovní sezóna v rakouských alpách začíná den po Vánocích. Mnoho hotelů přibírá zaměstnance na přelomu listopadu/prosince, aby se pracovník stihl dostatečně rozkoukat. Sezóna trvá do dubna. Některé hotely fungují i přes léto, proto se na pozice v Rakousku můžeš hlásit celý rok. Délka programu práce v Rakousku je 4 a více měsíců. Je třeba zůstat po celou dobu.

Nabízené práce v Rakousku a jazyk

Našimi partnery jsou penziony a horské chaty v Rakousku. Z těchto míst pro tebe vybíráme nejčastěji pozice:

Kuchař
Číšník
Pokojská

Občas se můžeš setkat také s nabídkou instruktora lyží, kosmetičky, maséra, cukrářky a jiné. Tyto specifické pozice najdeš v sekci ostatní.

Všechny aktuální pozice z Rakouska najdeš zde

JAZYK: Na pozici číšník, kuchař a recepční se určitě neobejdeš bez komunikativní úrovně němčiny, na ostatních pozicích bude němčina tvou velkou výhodou. 

Volný čas

Snažíme se o to, aby sis volný čas po práci co nejvíce užil a práce v Rakousku pro tebe jednou byla skvělou vzpomínkou. Proto nabízíme práce hlavně z turistických center Rakouska. Většina hotelů a horských chat je umístěna poblíž lyžařského centra v Tyrolsku. O volnu si tak můžeš zalyžovat, relaxovat v saunách a bazénech nebo se pobavit ve spoustě barech.

Výdělky

Výdělky jsou v Rakousku vysoké, vždy záleží na konkrétní nabídce, ale průměrně si v čistém vyděláš měsíčně takto:

Práce v Rakousku

U nás máš vždy ubytování i stravu zařízenou a zdarma. Výdělky jsou v čistém a už z nich nic neodvádíš.

Pracovní doba je 5 – 6 dní v týdnu po 8-9 hodinách. O tvé pracovní době se včas dozvíš.

Doprava do zaměstnání

Rakousko je náš soused a tak můžeš využít buď vlastní automobil, nebo vlak/autobus. Náklady si hradíš sám. S naplánováním trasy ti ale rádi pomůžeme. Ubytování máš zařízené přímo v hotelu nebo v sousedství.

Reference našich pracovníků

“Díky této agentuře jsem získala práci v Rakousku s velice slušným platem, skvěým přístupem zaměstnavatelů a celé rodiny, nová přátelství a především a hlavně důležité zkušenosti pro pozici kuchařky. 
Musím říct, že jsem byla mile překvapena přístupem agentury a konkrétně slečny Katky, která se po celou dobu starala / stará, jak se mi daří a jestli je vše v pořádku. Každá sms či hovor ze strany agentury mi dělá obrovskou radost a přesvědčila mě o názoru, že ne všechny agentury fungují jenom na tom jak nejsnadněji vyždímat z člověka peníze, ale že spokojenost jejich klientů je opravdu zajímá.
Nutno podotknout, že tato agentura nefunguje na principu placení velkých poplatků před zahájením hledání pracovního místa, ale co vím, tak agentura si vyhledává zaměstnavatele sama, a potom zájemcům pracovní místa posílá emailem a zájemce si tak může vybírat z více míst a pozic. 
Tímto Vám převelice děkuji za zprostředkování práce a hlavně za Váš přístup a už nyní se těším na letní sezonu a další spolupráci. Víc takových firem jako jste Vy! Práce v Rakousku 

Lucie

“Oceňuji hlavně skvělý přístup a rychlou komunikaci. Člověk může mít opravdu důvěru, když se vydá do světa, že se může na agenturu vždy obrátit! Díky Sun Agency jsem získala super práci na Mallorce, kde jsem zažila asi nejlepší léto svého života. Mockát děkuji a všude vás ráda doporučím!! Práce v Rakousku

Markéta 

Fotogalerie

Cena programu

U nás je zprostředkování práce zcela zdarma.

Jak se přihlásit?

Přemýšlíš tedy, že bys do toho šel taky? Zkus to a nezávazně se u nás registruj do programu a neboj se pozvat i své kamarády. 
Nezávazná registrace
 

Pokud chceš reagovat na nějakou konkrétní nabídku práce v Rakousku, v sekci Volné pozice najdi tu svou a reaguj, zařadíme tě mezi ostatní uchazeče a třeba se štěstí usměje zrovna na tebe
Volné pozice

 

Zpět na začátek